meta name=viewport content="width=device-width, initial-scale=1"> Poradnik obstawiania lvbet.pl
kasyno
zaklady-sportowe.net.pl - Poradnik obstawiania na lvbet.plDzisiejszy felieton zadedykowany będzie nowemu bukmacherowi internetowemu o nazwie LvBet.pl – postaram się omówić jego wszystkie działy, jak również usługi, przy pomocy których będziemy mogli stawiać zakłady bukmacherskie lvbet.pl w dostępnych działach, rozgrywkach, oraz dyscyplinach dostępnych na stronce www bukmachera.

Sam początek, czyli co proponuje bukmacher LvBet.pl ?

Jak widać na witrynie głównej, do naszej dyspozycji są oddane działy "Zakłady bukmacherskie" oraz "Zakłady na żywo". Niżej naszym oczom pokazuje się tablica zakładów, jakie damy radę obstawiać – naturalnie nie jest to pełna lista zakładów i za takową nie możemy jej uważać. Gdy przejdziemy do zakładzki "Zakłady bukmacherskie" dopiero w tamtym czasie ujrzymy kompletne menu dostępnych specjalizacji sportowych, które będziemy mogli obstawić (patrz obrazek niżej).Wybór własnego zakładu

Gdy jesteśmy zdecydowani na dobór konkretnej dyscypliny, wybieramy ją z listy. Po jej wyborze, na lvped przedstawi się nam menu, pokazujące wszelkie dostępne ligi – menu jest nadzwyczaj podobne do tego powyżej, dlatego nie będziemy go pokazywać na kolejnym obrazku. Jesli jesteśmy zdecydowani na wybór na przykład Ligi Mistrzów, selekcjonujemy dział "Europa" jaki zawiera zakłady właśnie na tego typu gry, albo na rozgrywki międzypaństwowe, lub dla przykładu, mecze towarzyskie, czy też spotkania typu Euro.

Kolejnym wyborem jest jak najbardziej "Liga Mistrzów" jaka nas bezpośrednio interesuje i którą pragniemy wybrać do obstawienia ciekawiącego nas spotkania.

W tym momencie demonstruje się nam kolejne menu, jakie przedstawia nam listę spotkań, jakie damy radę wyselekcjonować (patrz obrazek poniżej).Przechodzimy do obstawiania!

W zależności od tego, czy chcemy obstawić nasze spotkanie od razu, dając na zwycięzcę meczu, damy radę wybrać jedną z 3 opcji, czyli wygrana drużyny pierwszej, drugiej, bądź po prostu remis.

Jeśli jednak pragniemy wybrać bardziej zaawansowany zaklad sportowy, damy radę posłużyć się wyborem znacznika "+153" bądź każdego odmiennego, który symbolizuję ilość zakładów, które dopuszczalne są do obstawienia w danym spotkaniu.

Panel obstawiania zakładów na LvBet.pl

Jeżeli mamy konkretny zakład, jaki chcemy obstawić, możemy przejść do omówienia panelu, jakim zawieramy zakład na LvBet.pl – jest on zauważalny po prawej górnej stronie, w momencie doboru zakładu na stronie (patrz niżej).Jak widać, jedynym miejscem jakie uzupełniamy, jest stawka, dzięki jakiej określimy u dołu naszą kwotę, którą jesteśmy wstanie wygrać. Pamiętajmy iż suma "Możliwa wygrana:" prezentuje nam sumę, jaka nie jest pomniejszona przez podatek, jednakowoż pole "Podatek 12 % (2.64 PLN) - Stawka: " demonstruje nam już 100% sumę, jaką otrzymujemy od bukmachera, po odjęciu naszego podatku.

Parę słów na zakończenie...

Mamy nadzieję, że ten przewodnik ułatwi wszystkim osobom, które są zainteresowane obstawianiem zakładów u nowego bukmachera LvBet.pl – jest ono stosunkowo proste, lecz poradnik był zainspirowany prośbami paru naszych czytelników, jacy chcieli skorzystać z oferty powyższego bukmachera.

Życzymy wielu wygranych!


Zycze wielkich wygranych
Administrator email


Poker :: zakłady sportowe