zaklady-sportowe.net.pl - bukmacherskie typy

400zl Bonusu
zobacz szczegóły »

O czym marzysz?
zobacz szczegóły »

400zl Bonusu
zobacz szczegóły »

O czym marzysz?
zobacz szczegóły »

O firmie
Jest to zdecydowanie najlepszy, bezkonkurencyjny bukmacher internetowy! Oferuje wyraźnie najwyższe kursy, najszerszy zakres pozycji do obstawiania, bardzo obszerny live betting (obstawianie w trakcie trwania spotkań) zawierający także spotkania polskiej Orange Ekstraklasy!

Nie ma tutaj minimalnej kwoty wpłaty na konto gracza, a minimalna stawka zakładu wynosi zaledwie 2 PLN.Tylko w Sportingbet możemy dokonać wpłaty przelewem bankowym za pomocą serwisu Przelewy24 - środki trafią na Twoje konto gracza w mgnieniu oka! Warto dodać że SportingBet w Polsce aktualnie nie jest legalnym bukmacherem. Inni legalni bukmacherzy funkcjonują według Polskiej ustawwy. Pomimo tego, posiada on dodatkowe ciekawe opcje gry to: poker, kasyno, gry online oraz Backgammon.

Bukmachera tego wyróżnia także bardzo przyjemna dla oka niebieska szata graficzna - skutecznie pomagająca w częstym obstawianiu. Sportingbet to w pełni profesjonalny, najpopularniejszy w Europie wirtualny bukmacher notowany na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych!

Promocja w Sportingbet:
100 PLN GRATIS! - przy wpłacie min. 100 PLN
400 PLN GRATIS! - przy wpłacie min. 2000 PLN
Tak więc wpłacając np. 100 PLN otrzymasz bonus w wysokości 100 PLN i będziesz miał na swoim koncie gracza aż 200 PLN na obstawianie!

Zarejestruj sie juz dzis!

reklama reklama
Poker :: zaklady sportowe