zaklady-sportowe.net.pl - bukmacherskie typy

400zl Bonusu
zobacz szczegóły »

O czym marzysz?
zobacz szczegóły »

400zl Bonusu
zobacz szczegóły »

O czym marzysz?
zobacz szczegóły »

Gry hazardowe

American Poker

W kasynie znajdziemy cztery gry typu wideo poker. Gry te oparte są jest o reguły pokera. Gracz losuje układ złożony z pięciu kart. Najniższy układ w tej grze dający wygraną to dwie pary dowolnych kart. Gra odbywa się pełną talią kart od 2 do Asa. Stawkę za grę możemy zmieniać od 1 do 100. Każda nowa gra kosztuje jedną stawkę. Wymiana kart nie jest obowiązkowa. Odblokowanie kart (lub niezablokowanie żadnej karty) powoduje rozpoczęcie nowej gry (nowego rozdania). Zależnie od uzyskanego układu kart gracz otrzymuje wygraną wg wyświetlonej w grze tabeli wygranych, która zmienia się dynamicznie wraz ze zmianą stawki.

Baccarat

Graczowi i bankierowi rozdaje się po dwie karty. Następnie zgodnie z podstawowymi zasadami gry w Baccarata, trzecią kartę rozdaje się graczowi i/lub bankierowi. Celem Baccarata jest to, aby przewidzieć kogo rozdanie (gracza czy bankiera) będzie bliższe wartości 9, mając pod względem to, że dziesiątka i figury liczą się jako zero a as jako jeden. Wygrywa ten kto ma większą ilość punktów. Aby uczestniczyć w grze należy postawić zakład na rozdanie bankiera, gracza lub na remis. Remis następuje wtedy gdy zarówno karty bankiera jak i gracza mają taką samą wartość punktową. Jeśli okaże się remis, postawione zakłady wracają do swoich właścicieli. Wszystkie wygrane zakłady są wypłacane w stosunku 1 do 1. Jednakże, jeśli wygrasz stawiając zakład na bankiera, bank pobiera 5% prowizji. Jeśli poprawnie obstawiłeś, że będzie remis, otrzymasz wypłatę w stosunku 8 do 1.

Black Jack

Blackjack jest kasynową wersją gry w oczko. Zadaniem gracza jest uzyskać jak najbliżej (ale nie więcej niż) 21 punktów. Najwyższym układem kart jest tzw. Blackjack, czyli as i 10 lub figura, za który gracz dostaje 150% zakładu (np. 15zł za 10zł). W grze używa się kilku talii złożonych z 52 kart.

Craps


Craps to gra, w której rzuca się 2 kostkami, a wynik rzutu określa, który z możliwych zakładów wygrywa. Gra Craps znana jest ze swojej elastyczności, umożliwiającej grę w wiele różnych zakładów. Każdy rzut kostką w grze Craps oznacza możliwość obstawienia pasjonujących zakładów o różnym ryzyku i wygranej. Jedną rzecz należy wiedzieć, aby w pełni docenić grę i aby uzyskać z niej najbardziej korzystne możliwości zakładów; nie wszystkie rzuty są takie same i nie wszystkie zakłady są możliwe przy każdym rzucie. Uwaga: wszystkie rzuty liczą się, nawet takie, gdzie przykładowo, kostka upada jedna na drugą. Gra Craps jest podzielona na sesje, niektóre zakłady są dostępne jedynie przed każdą sesją, a inne są dostępne jedynie podczas trwania sesji. Sesja zaczyna się rzutem, zwanym rzutem wychodzącym i trwa przez siedem kolejnych rzutów, aż zostanie uzyskana liczba docelowa określona przez rzut wychodzący lub zostanie wyrzucona liczba 7. Nie musisz czekać na koniec sesji, aby obstawić zakłady. Niektóre zakłady są dostępne jedynie podczas rzutu wychodzącego.

Deuces Wild

Wideopoker przypominajacy gry typu Jack Vegas, które mozna spotkac w restauracjach w calym kraju. Deuces Wild to gra dla tych, którym nie wystarcza tylko jeden joker. W tej grze wszystkie dwójki sa jokerami, co radykalnie zwieksza Twoje szanse na wygrana.
Gold Rush

Czy od liczby bębnów i linii cenisz sobie bardziej prostotę i satysfakcję z dobrej gry? Jeśli poza tym lubisz uczucie radosnego podniecenia jakie towarzyszy grze o progresywną pulę (lub tzw. jackpot), Gold Rush jest zdecydowanie grą dla Ciebie. Każdy gracz dokłada się do puli do czasu, aż któryś ze szczęśliwców zgarnie ją całą dla siebie. Gold Rush jest teraz dostępna również w wersji flash, co oznacza, że wygląda ona teraz lepiej, można na niej grać w wersji pełnoekranowej i jest wyposażona w więcej funkcji.

Wild West

Czy chcialbys/abys jednoczesnie stawiac zaklady i strzelac do bandytów? Wild West ma bonusowa "gre w grze" podczas której polujesz na przywódce bandy opryszków. Bonusowa gra w polaczeniu z 5 bebnami i 9 liniami gwarantuje porzadna dawke adrenaliny!


reklama reklama
Poker :: zaklady sportowe